Hlavní menu

Prodejna potravin

Pravděpodobně na základě nedorozumění, se v obci šíří informace, že vietnamský prodejce v naší prodejně končí. Za obec jsem s ním oficiálně jednal a mohu potvrdit, že prodejna v žádném případě nekončí. Což je dobrá zpáva! Snažte se prosím nakupovat v naší prodejně. Především přes zimu to bude mít velmi těžké. Byla by škoda přijít o obchod, který má takový výběr zboží a má tak dlouhou otevírací dobu i o víkendu.

Děkujeme všem, kteří zde nakupují.

Komentáře

Ano, souhlasím - je dobrá zpráva, že budeme mít v naší obci stále kde nakupovat. Pan Vietnamec nabízí opravdu velký výběr zboží, bohužel ale i zboží prošlé. U některých prošlých výrobků má označení "akce", o jiných ale ani zřejmě neví. Přestože zde byla prodejna otevřena na konci července, stále tam lze najít výrobky (především sladkosti, čokolády a bonboniéry) s minimální trvanlivostí do června či července bez jakéhokoli upozornění.

Ahoj Iveto, díky za reakci na aktualitu. Minulý týden jsem prodejce informoval, aby si dával pozor na prošlé zboží, ale i na jiné věci. Slíbil mi nápravu. Budu rád, když i nadále budu dostávat zpětnou vazbu, abychom mohli dosáhnout spokojenosti všech.